TONI MILUN PORTAL

TESTIRAJ ZNANJE

Dan škole u sportskom duhu
Autor: Administrator , 27. 5. 2016.

Dan škole 23. svibnja 2016. obilježili smo na sportski način. Naime, učenici viših razreda održali su natjecanje iz krosa i odbojke na plaži Lolić, dok su učenici nižih razreda igrali graničare i trčali štafetu. Osim sportske sreće, i vrijeme je bilo na našoj strani.

ŠTAFETA PRVOG I DRUGOG RAZREDA

Prvaši i drugaši zabavili su se štafetnim igrama. Prvi su dio natjecanja u velikoj prednosti bili prvaši, ali su pobjedu ipak odnijeli drugaši. Za kraj sportskog druženja natjecali su se u puhanju balona u čemu su, također, bili bolji drugaši.

GRANIČARI TREĆEG I ČETVRTOG RAZREDA

Natjecanje u graničarima između trećeg i četvrtog razreda pratila je vika navijača. Natjecanje je završilo pobjedom četvrtaša koji su nakon mnogo borbe konačno pogodili graničara trećeg razreda. Bilo je dugo, ali zabavno i zanimljivo. Pomiješana sreća i tuga nisu spriječile učiteljice u zaključku: “Ovakav tim želimo na natjecanju.“

KROS

Na kros se prijavilo sveukupno 26 učenika - 21 učenik i 5 učenica. Prvo mjesto i zlatnu medalju u kategoriji dječaka  osvojio je osmaš Marin Gulam, a u kategoriji djevojčica Klara Vendl, također učenica osmog razreda. Drugo mjesto i srebrnu medalju u kategoriji dječaka odnio  je sedmaš Adrian Begić, a u kategoriji djevojčica, srebro je osvojila Viola Vukman, učenica šestog razreda. Treće mjesto i brončanu medalju u kategoriji dječaka osvojio je sedmaš Vito Jurica Petrović, a u kategoriji djevojčica Barbara-Roza Stief-Mušec, učenica šestog razreda.

ODBOJKA

Odbojkaške je utakmice pratila napetost uz brojnu podršku navijača. Nakon velikog finala između petaša i osmaša, pobijedili su osmaši te su tako svoje osmogodišnje školovanje okrunili zlatom u svim disciplinama. Čestitamo! Nakon svega smo zaplesali na plaži uz neobičnog gosta – labuda.

Nika Erak i Vid Urem, 4.r. i Marija Tomkić, 6.r.