TONI MILUN PORTAL

TESTIRAJ ZNANJE

PET MEDALJA U RUKAMA MALIH KARATAŠA
Autor: Administrator , 6. 3. 2013.

Učenici naše škole koji treniraju u karate klubu Okit osvojili su 5 medalja na Karate prvenstvu Dalmacije za učenice, učenike, mlađe kadetkinje i mlađe kadete na kojem je nastupilo oko 200 natjecatelja iz 21 dalmatinskog karate kluba, a koje je održano na splitskim Gripama.

Prvi je bio Antonio Vendl (4.r) u kategoriji do 46 kg. Iako je Antonio bio najniži u svojoj kategoiji imao je 4 pobjede i svojom je tehnikom, a naročito borbenošću, oduševio prisutne gledatelje.
Petar Josić (4.r) je bio brončani u kategoriji do 30 kg. Luka Božac (4.r) je osvojio 3. mjesto do 38 kg kao i Franco Čepulo (5.r) do 42 kg. Medalju istog sjaja osvojila je i Klara Vendl (5.r) u kategoriji učenica do 40 kg.

Prvenstvo Hrvatske će se održati 23. i 24.03.2013. u Biogradu.